
| Tension | 400V/Y/YY, 50Hz |
| Courant nominal | 10,4/28,6 A |
| Puissance nominale | 3,5/15,0 kW |
| Vitesse de rotation assignée | 735/1475 tr/min |
| Classe d'isolation | F |
| Mode de fonctionnement | S1 (fonctionnement continu) |
| Taille | 160L |
| Forme de construction | B3 |
| Taille de la bride | - |
| Extrémité de l'arbre (dxL) | 42x110 mm |
| Stockage côté d | Palier libre/6309-2Z-C3/lubrifié à vie |
| Stockage côté n | Palier fixe/6309-2Z-C3/lubrifié à vie |
| Couleur | voir la configuration sélectionnée |
| Boîtier | Aluminium |
| Poids | 112,00 Kg |
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succès.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)