
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Nominale stroom bij 400V | 185,2 A |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 96,3 % |
| Efficiëntieklasse | IE4 (Super Premium Efficiëntie) |
| Prestaties | 110,0 kW |
| Nominale snelheid | 1485 rpm |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Maat | 280M |
| Ontwerp | B35 |
| Flensmaat | A550 |
| Aseinde (dxL) | 75x140 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6316-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Vastlager/6316-2Z-C3/levensduurgesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 733,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)