
| Wydajność | 0,75 kW |
| Prędkość wyjściowa | 29,6 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 227 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 47,22 |
| Współczynnik serwisowy cG | 1,6 |
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 82,5 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 3,11/1,79 A |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja stopy |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | zobacz konfigurator |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 24,50 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)