
| Výkon | 0,18 kW |
| Výstupní rychlost | 10 rpm |
| Výstupní točivý moment | 165 Nm |
| Převodový poměr i | 132,39 |
| Servisní faktor cG | 2,9 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 64,7 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 0,95/0,55 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Konstrukce příruby |
| Poloha svorkovnice | Viz vybraná konfigurace |
| Konec hřídele (dxL) | Viz vybraná konfigurace |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 19,70 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)