
| Výkon | 0,37 kW |
| Výstupní rychlost | 1,8 rpm |
| Výstupní točivý moment | 1920 Nm |
| Převodový poměr i | 796,35 |
| Servisní faktor cG | 1,45 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 72,7 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 1,73/1,00 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Design nohou |
| Poloha svorkovnice | Viz vybraná konfigurace |
| Konec hřídele (dxL) | 60x120 mm |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 98,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Este producto puede configurarse. Las opciones seleccionadas se muestran en la información del pedido y el precio del producto y el plazo de entrega se actualizan automáticamente.
Notas sobre la selección de opciones (sólo en alemán) (otras opciones disponibles previa solicitud)