
| Výkon | 0,37 kW |
| Výstupní rychlost | 3,8 rpm |
| Výstupní točivý moment | 895 Nm |
| Převodový poměr i | 372,64 |
| Servisní faktor cG | 1 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 72,7 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 1,73/1,00 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Design nohou |
| Poloha svorkovnice | Viz vybraná konfigurace |
| Konec hřídele (dxL) | 40x80 mm |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 41,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)