
| Velikost IEC | 90L |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 1,5 kW |
| Jmenovitá rychlost | 1455 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 85,3 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 3,4 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B5 |
| Velikost příruby | A200 |
| Konec hřídele (dxL) | 24x50 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6205-ZZ-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6205-ZZ-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 31,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí
ve třídě účinnosti IE3 (Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)