
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 84,1 % |
| Jmenovitý proud (při 230/400 V) | 4,35/2.50 A |
| Jmenovitý výkon | 1,1 kW |
| Výstupní rychlost | 2 rpm |
| Výstupní točivý moment | 5000 Nm |
| Převodový poměr i | 716,05 |
| Koeficient převodovky cG | 1 |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 159,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)