
| Napětí | 400V/Y/Y, 50Hz |
| Jmenovitý proud | 6,70/17,00 A |
| Jmenovitý výkon | 3,00/8,20 kW |
| Jmenovitá rychlost | 975/1445 rpm |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Velikost | 160M |
| Design | B3 |
| Velikost příruby | - |
| Konec hřídele (dxL) | 42x110 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6309-2RS-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Polohovací ložisko/6308-2RS-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | RAL7031 |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 86,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)