
| Voltage | 400V/Y/Y, 50Hz |
| Rated current | 26,00/66,00 A |
| Rated power | 12,00/34,00 kW |
| Rated speed | 982/1475 rpm |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Size | 225S |
| Design | B3 |
| Flange size | - |
| Shaft end (dxL) | 60x140 mm |
| Bearing d side | Floating bearing/6313-C3 |
| Bearing n-side | Fixed bearing/6312-C3 |
| Color | RAL7031 |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 270,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)