
| Připojení k síti | 400V/50Hz/3ph |
| pro napětí motoru | 400V/3ph |
| Jmenovitý výstupní proud | 12,0A |
| Výkon | 4,0 kW |
| Třída ochrany | IP20 |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design bydlení | Plastové |
| Rozměry | (ŠxVxH) 108x128x154 mm |
| Hmotnost | 1,70 Kg |
Vlastnosti a funkce: Ventilátor je vybaven systémem, který je schopen pracovat s různými parametry, např:
Rozsah dodávky:
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)