
| Připojení k síti | 400V/50Hz/3ph |
| pro napětí motoru | 400V/3ph |
| Jmenovitý výstupní proud | 38,0,0A |
| Výkon | 18,5 kW |
| Třída ochrany | IP20 |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design bydlení | Plastové |
| Rozměry | (ŠxVxH) 180x300x187 mm |
| Hmotnost | 5,70 Kg |
Měnič frekvence s ovládací jednotkou (LED displej a klávesnice),návod k uvedení do provozu.
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)