
| Velikost IEC | 315M |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 132,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 2985 rpm |
| Třída efektivity | IE4 (Super Premium Efficiency) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 96,4 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 217 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B35 |
| Velikost příruby | A660 |
| Konec hřídele (dxL) | 65x140 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6316-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Polohovací ložisko/6316-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 1.080,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí ve třídě účinnosti IE4 (Super Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)