
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | Žádná klasifikace IE |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 50,0 % |
| Nennstrom (bei Standardspannung) | 0,74/0,43 A |
| Jmenovitý výkon | 0,09 kW |
| Výstupní rychlost | 35 rpm |
| Výstupní točivý moment | 14 Nm |
| Převodový poměr i | 40 |
| Koeficient převodovky cG | 1,4 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 4,65 Kg |
Šneková převodovka v čtvercovém provedení řady M italského výrobce HYDRO-MEC
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)