
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 84,1 % |
| Nennstrom (bei Standardspannung) | 4,49/2,59 A |
| Jmenovitý výkon | 1,1 kW |
| Výstupní rychlost | 50 rpm |
| Výstupní točivý moment | 158 Nm |
| Převodový poměr i | 28 |
| Koeficient převodovky cG | 2,2 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 27,60 Kg |
Šneková převodovka v čtvercovém provedení z řady Q italského výrobce HYDRO-MEC
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)