
| Výkon | 0,55 kW |
| Výstupní rychlost | 39,3 rpm |
| Výstupní točivý moment | 129 Nm |
| Převodový poměr i | 35,58 |
| Servisní faktor cG | 4,1 |
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 80,8 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 2,40/1,38 A |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | Karimakialakítás |
| Klemmdoboz pozíciója | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| A tengely vége (dxL) | lásd konfigurátor |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 24,70 Kg |
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)