
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 77,1 % |
| Nennstrom (bei Standardspannung) | 2,37/1,37 A |
| Jmenovitý výkon | 0,55 kW |
| Výstupní rychlost | 47 rpm |
| Výstupní točivý moment | 79 Nm |
| Převodový poměr i | 30 |
| Koeficient převodovky cG | 0,9 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 12,90 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)