
| Tensión | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 88,6 % |
| Corriente nominal (a tensión estándar) | 7,94/4,58 A |
| Potencia nominal | 4,0 kW |
| Velocidad de salida | 35 rpm |
| Par de salida | 851 Nm |
| Relación de transmisión i | 40 |
| Coeficiente de la caja de cambios cG | 1,2 |
| Clase de protección | IP55 |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Color | aluminio brillante |
| Vivienda | Fundición gris |
| Peso | 84,20 Kg |
Reductor de tornillo sin fin de diseño cuadrado de la serie M del fabricante italiano HYDRO-MEC
Características
Volumen de suministro
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)