
| Feszültség | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 86,7 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 7,9/4,5 A |
| Névleges teljesítmény | 2,2 kW |
| Kimeneti sebesség | 14 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 960 Nm |
| Átviteli arány i | 100 |
| Sebességváltó együttható cG | 1,4 |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 109,90 Kg |
Négyszögletes kialakítású csigahajtómű az olasz HYDRO-MEC gyártó M sorozatából
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)