
| Rozmiar IEC | 71 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Wydajność | 0,25 kW |
| Prędkość znamionowa | 1410 obr. |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 73,5 % |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 0,71 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | B34K |
| Rozmiar kołnierza | C105 |
| Koniec wału (dxL) | 14x30 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6202-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | Łożysko swobodne/6202-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 5,80 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)