
| Rozmiar IEC | 90L |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Wydajność | 1,5 kW |
| Prędkość znamionowa | 1440 obr. |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 85,3 % |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 3,3 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | B34K |
| Rozmiar kołnierza | C140 |
| Koniec wału (dxL) | 24x50 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6205-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6205-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 18,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)