
| Velikost IEC | 132M |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 3,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 725 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 83,5 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 7,74 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B34G |
| Flensmaat | C250 |
| Aseinde (dxL) | 38x80 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6308-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6208-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 53,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)