
| Tensione | Vedere la configurazione selezionata |
| Corrente nominale a 400 V | 3,17 A |
| Efficienza al 100% del carico nominale | 84,2 % |
| Classe di efficienza | IE3 (efficienza premium) |
| Potenza | 1,5 kW |
| Velocità nominale | 2910 giri al minuto |
| Classe di protezione | Vedere la configurazione selezionata |
| Classe di isolamento | F |
| Modalità operativa | S1 (funzionamento continuo) |
| Dimensione | 80 |
| Tipo | B14K |
| Dimensione della flangia | C120 |
| Estremità dell'albero (dxL) | 19x40 mm |
| Cuscinetto lato d | Cuscinetti non bloccati/6204-2Z-C3/lubrificati a vita |
| Cuscinetto lato n | Cuscinetti non bloccati/6204-2Z-C3/lubrificati a vita |
| Colore | Vedere la configurazione selezionata |
| Alloggiamento | Alluminio |
| Peso | 12,50 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)