
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 20,68 A |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 91,4 % |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Wydajność | 11,0 kW |
| Prędkość znamionowa | 1460 obr. |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Rozmiar | 132M |
| Projekt | B34K |
| Rozmiar kołnierza | C200 |
| Koniec wału (dxL) | 38x80 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6308-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | Łożysko swobodne/6208-2Z-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 67,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Questo prodotto può essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)