
| Velikost IEC | 315S |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 110,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 2980 rpm |
| Třída efektivity | IE4 (Super Premium Efficiency) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 96 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 185,8 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B5 |
| Velikost příruby | A660 |
| Konec hřídele (dxL) | 65x140 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6317-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Polohovací ložisko/6317-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Colore | Vedere la configurazione selezionata |
| Alloggiamento | Ghisa grigia |
| Peso | 979,00 Kg |
Grazie mille! Il suo messaggio è stato trasmesso con successo.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)