
| Výkon | 0,37 kW |
| Výstupní rychlost | 25,6 rpm |
| Výstupní točivý moment | 130 Nm |
| Převodový poměr i | 54,73 |
| Servisní faktor cG | 4,0 |
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 77,3 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 1,75/1,01 A |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja stopy |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | zobacz konfigurator |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 22,40 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)