
| Napětí | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 89,6 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 10,54/6,09 A |
| Jmenovitý výkon | 5,5 kW |
| Výstupní rychlost | 140 rpm |
| Výstupní točivý moment | 323 Nm |
| Převodový poměr i | 10 |
| Koeficient převodovky cG | 1,6 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 82,40 Kg |
Šneková převodovka v kruhovém provedení s třífázovým motorem z modulárního a flexibilního systému italského výrobce HYDRO-MEC
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)