
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 80,8 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 2,40/1,38 A |
| Moc znamionowa | 0,55 kW |
| Prędkość wyjściowa | 16,7 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 205 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 84 |
| Współczynnik przekładni cG | 2,4 |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 44,90 Kg |
Przekładnia ślimakowa o okrągłym kształcie z silnikiem trójfazowym z modułowego i elastycznego systemu włoskiego producenta HYDRO-MEC
Cechy
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)