
| Velikost IEC | 315S |
| Napětí | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Výkon | 110,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 2983 rpm |
| Třída efektivity | IE4 (Super Premium Efficiency) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 96,0 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 190 A |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B3 |
| Velikost příruby | - |
| Konec hřídele (dxL) | 65x140 mm |
| Ložisko na straně d | Polohovací ložisko/6316-C3 |
| Ložisko n-strany | Izo ložisko/6316 MC3 VL0241 |
| Barva | RAL7016 antracitově šedá hedvábně matná |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 750,00 Kg |
Popis produktu
Třífázový asynchronní motor podle normy IEC (EN 60034/IEC 60072). Energeticky účinný a šetrný k životnímu prostředí ve třídě účinnosti IE4 (Super Premium Efficiency). Vhodný pro širokou škálu standardních pohonných úloh v průmyslovém prostředí.
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Upozornění
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)