
| Tension | voir la configuration sélectionnée |
| Classe d'efficacité | IE2 (haute efficacité) |
| Rendement ŕ 100% de la charge nominale | 72,7 % |
| Courant nominal (ŕ tension standard) | 1,73/1,00 A |
| Puissance nominale | 0,37 kW |
| Vitesse de sortie | 50 tr/min |
| Couple de sortie | 53 Nm |
| Rapport de transmission i | 28,11 |
| Coefficient de transmission cG | 1,10 |
| Indice de protection | voir la configuration sélectionnée |
| Classe d'isolation | F |
| Mode de fonctionnement | S1 (fonctionnement continu) |
| Couleur | voir la configuration sélectionnée |
| Boîtier | Fonte grise |
| Poids | 10,10 Kg |
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succčs.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)