
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 84,1 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 4,05/2,35 A |
| Névleges teljesítmény | 1,1 kW |
| Kimeneti sebesség | 17 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 465 Nm |
| translation ratio i | 87,50 |
| Gear coefficient cG | 2,30 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 59,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)