
| IEC méret | 200L |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 22,0 kW |
| Névleges sebesség | 980 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 92,5 % |
| Névleges áram 400V-on | 39 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B35 |
| Karimaméret | A400 |
| A tengely vége (dxL) | 55x110 mm |
| Csapágy d-oldal | Úszó csapágy/6312-C3 |
| Csapágyazás n-oldal | Rögzített csapágy/6312-C3 |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 298,00 Kg |
Descripción del producto
Motor asíncrono trifásico conforme a la norma IEC (EN 60034/IEC 60072). Eficiente energéticamente y respetuoso con el medio ambiente
en la clase de eficiencia IE3 (Premium Efficiency). Adecuado para una amplia gama de tareas de accionamiento estándar en entornos industriales.
Características
Volumen de suministro
Muchas gracias. Su mensaje se ha transmitido correctamente.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)