
| IEC size | 280M |
| Voltage | see selected configuration |
| Power | 55,0 kW |
| Rated speed | 990 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 94,6 % |
| Rated current at 400V | 97,5 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | B3 |
| Flange size | - |
| Shaft end (dxL) | 75x140 mm |
| Bearing d side | Floating bearing/6317-C3 |
| Bearing n-side | Locating bearing/6316-C3 |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 720,00 Kg |
Termékleírás
Háromfázisú aszinkronmotor az IEC szabvány szerint (EN 60034/IEC 60072). Energiahatékony és környezetbarát
IE3 hatásfokosztályban (prémium hatásfok). Alkalmas a szabványos meghajtási feladatok széles köréhez ipari környezetben.
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)