
| Teljesítmény | 15,0 kW |
| Kimeneti sebesség | 85 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 1680Nm |
| Átviteli arány i | 17,34 |
| Szolgáltatási tényező cG | 6,9 |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 92,1 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 48,5/28 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | Lábfej kialakítása |
| Klemmdoboz pozíciója | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| A tengely vége (dxL) | 110x210mm |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 493,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)