
| Feszültség | 400V/Y/Y/YY, 50Hz |
| Névleges áram | 2,50/10,20 A |
| Névleges teljesítmény | 1,20/4,80 kW |
| Névleges sebesség | 1440/2870 rpm |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 112M |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 28x60 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6206-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6206-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | RAL7031 |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 37,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)