
| Podłączenie do sieci | 230V/50Hz/1ph |
| dla napięcia silnika | 230V/3ph |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 9,6A |
| Wydajność | 2,2 kW |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | (szer. x wys. x gł.) 108 x 128 x 154 mm |
| Waga | 1,80 Kg |
Cechy i funkcje:
Zakres dostawy:
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)