
| Podłączenie do sieci | 400V/50Hz/3ph |
| dla napięcia silnika | 400V/3ph |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 4,1A |
| Wydajność | 1,5 kW |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | (szer. x wys. x gł.) 140x260x147 mm |
| Waga | 3,20 Kg |
Przetwornica częstotliwości z jednostką sterującą (wyświetlacz LED i klawiatura),instrukcja uruchomienia
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)