
| Napięcie | 400V/Y/YY, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 3,60/11,00 A |
| Moc znamionowa | 1,10/4,50 kW |
| Prędkość znamionowa | 720/1445 obr. |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Rozmiar | 132M |
| Projekt | B3 |
| Rozmiar kołnierza | - |
| Koniec wału (dxL) | 38x80 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6208-2RS-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Łożysko po stronie n | Łożysko ustalające/6207-2RS-C3/smarowane na cały okres eksploatacji |
| Kolor | RAL7031 |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 53,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)