
| Feszültség | 400V/Y/Y/YY, 50Hz |
| Névleges áram | 3,60/11,00 A |
| Névleges teljesítmény | 1,10/4,50 kW |
| Névleges sebesség | 720/1445 rpm |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 132M |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 38x80 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6208-2RS-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6207-2RS-C3/élethosszig tartó kenés |
| Színes | RAL7031 |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 53,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)