
| IEC méret | 280M |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 90,0 kW |
| Névleges sebesség | 1487 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE4 (szuper prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 96,1 % |
| Névleges áram 400V-on | 165 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 75x140 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6317-C3/élethosszig tartó kenés |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6316-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 850,00 Kg |
Features
Scope of delivery
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)