
| Hálózati csatlakozás | 400V/50Hz/3ph |
| a motorfeszültséghez | 400V/3ph |
| Névleges kimeneti áram | 5,0 A |
| Teljesítmény | 2,2 kW |
| Védelmi osztály | IP20 |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Lakáskialakítás | Műanyag |
| Méretek | (SzxHxT) 108x128x130mm |
| Súly | 0,90 Kg |
Termékleírás: A termék leírása:
Alacsony költségű frekvenciaváltó
V/f- és vektorvezérléssel egyszerű meghajtási feladatokhoz.
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)