
| IEC méret | 63 |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 0,25 kW |
| Névleges sebesség | 2825 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 69,7 % |
| Névleges áram 400V-on | 0,58 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 11x23 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6202-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6202-ZZ-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 6,30 Kg |
Termékleírás
Háromfázisú aszinkronmotor az IEC szabvány szerint (EN 60034/IEC 60072). Energiahatékony és környezetbarát
IE3 hatásfokosztályban (prémium hatásfok). Alkalmas a szabványos meghajtási feladatok széles köréhez ipari környezetben.
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)