
| IEC-formaat | 63 |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 0,12 kW |
| Nominale snelheid | 1400 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 64,8 % |
| Nominale stroom bij 400V | 0,35 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B14K |
| Flensmaat | C90 |
| Aseinde (dxL) | 11x23 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6202-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6202-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 6,30 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk
in efficiëntieklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Questo prodotto puň essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)