
| IEC size | 63 |
| Voltage | see selected configuration |
| Power | 0,18 kW |
| Rated speed | 1415 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 69,9 % |
| Rated current at 400V | 0,55 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | B35 |
| Flange size | A140 |
| Shaft end (dxL) | 11x23 mm |
| Bearing d side | Non-locating bearing/6202-ZZ-C3/lubricated for life |
| Bearing n-side | Non-locating bearing/6202-ZZ-C3/lubricated for life |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 7,10 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk
in efficiëntieklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)