
| IEC size | 200L |
| Voltage | see selected configuration |
| Power | 30,0 kW |
| Rated speed | 978 rpm |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 92,9 % |
| Rated current at 400V | 59 A |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Design | B3 |
| Flange size | - |
| Shaft end (dxL) | 55x110 mm |
| Bearing d side | 6212-Z-C3/lubricated for life |
| Bearing n-side | 6212-Z-C3/lubricated for life |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 325,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)