
| IEC méret | 112M |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 4,0 kW |
| Névleges sebesség | 1460 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 88,6 % |
| Névleges áram 400V-on | 7,9 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B14G |
| Karimaméret | C200 |
| A tengely vége (dxL) | 28x60 mm |
| Csapágy d-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | 6206-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 34,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)