
| Tensión | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Clase de eficiencia | IE2 (Alta eficiencia) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 64,7 % |
| Corriente nominal (a tensión estándar) | 0,95/0,55 A |
| Potencia nominal | 0,18 kW |
| Velocidad de salida | 280 rpm |
| Par de salida | 5 Nm |
| Relación de transmisión i | 5 |
| Coeficiente de la caja de cambios cG | 3,3 |
| Clase de protección | IP55 |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Color | aluminio brillante |
| Vivienda | Aluminio |
| Peso | 5,85 Kg |
Muchas gracias. Su mensaje se ha transmitido correctamente.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)