
| Feszültség | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 88,6 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 7,94/4,58 A |
| Névleges teljesítmény | 4,0 kW |
| Kimeneti sebesség | 140 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 240 Nm |
| Átviteli arány i | 10 |
| Sebességváltó együttható cG | 1 |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 43,00 Kg |
Négyszögletes kivitelű csigaváltó az olasz HYDRO-MEC gyártó Q sorozatából
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)