
| Tension | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Classe d'efficacité | IE2 (haute efficacité) |
| Rendement ŕ 100% de la charge nominale | 77,1 % |
| Courant nominal (ŕ tension standard) | 2,37/1,37 A |
| Puissance nominale | 0,55 kW |
| Vitesse de sortie | 140 tr/min |
| Couple de sortie | 30 Nm |
| Rapport de transmission i | 10 |
| Coefficient de transmission cG | 2,1 |
| Indice de protection | IP55 |
| Classe d'isolation | F |
| Mode de fonctionnement | S1 (fonctionnement continu) |
| Couleur | alu brillant |
| Boîtier | Aluminium |
| Poids | 12,90 Kg |
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succčs.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)