
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 86,7 % |
| Nennstrom (bei Standardspannung) | 7,9/4,5 A |
| Jmenovitý výkon | 2,2 kW |
| Výstupní rychlost | 87,5 rpm |
| Výstupní točivý moment | 197 Nm |
| Převodový poměr i | 16 |
| Koeficient převodovky cG | 2,7 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 59,90 Kg |
Šneková převodovka v čtvercovém provedení z řady Q italského výrobce HYDRO-MEC
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)